P O T C P S Sv
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6

Jaunumi

PĻAVIŅAM UN REGŽAM ČETRU VIETU KĀPUMS PASAULES RANGĀ

Ziņas

PĻAVIŅAM UN REGŽAM ČETRU VIETU KĀPUMS PASAULES RANGĀ

Pēc veiksmīgās nedēļas Olštinā uz 20. vietu pasaules rangā pakāpies Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža. Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs saglabāja 6. vietu, bet sievietēm uz augšu pakāpās Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa un Marta Ozoliņa/Alise Lece.

OKTOBRĪ CĒSĪS NOTIKS BALTIJAS KAUSA SACENSĪBAS

Šodien Cēsīs Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidents Atis Sausnītis ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu pārrunāja Baltijas kausa rīkošanu oktobrī un citus turpmākās sadarbības jautājumus.

SVEICAM JUBILEJĀ

Visu laiku vieni no Latvijas volejbola spilgtākajām personībām jūlijā svin savas jubilejas. No sirds apsveicam un vēlam izturību un nezaudēt sportisko garu arī gadiem ejot.

GRAUDIŅA UN KRAVČENOKA VIĻŅĀ IEŅEM 2. VIETU

Eiropas Volejbola konfederācijas (EVK) satelītturnīra finālā Lietuvas galvaspilsētā Viļņā šodien Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka ar 1:2 (-26, 18, -7) piekāpās Vācijas pārim Katarīna Šillervaina/Sinja Tilmane.

PĻAVIŅŠ/REGŽA OLŠTINĀ IZCĪNA 4. VIETU

Pasaules tūres posmā Olštinā (Polija) Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža šodien lietū zaudēja meksikāņiem Huanam Virhenam un Lombardo Ontiverosam, ieņemot 4. vietu.

PĻAVIŅŠ/REGŽA OLŠTINĀ CĪNĪSIES PAR 3. VIETU

Pasaules tūres posmā Olštinā (Polija) Mārtiņu Pļaviņu un Haraldu Regžu apstādināja vien vācieši Larss Flīgens un Markuss Bekermans. Vācieši iekļuva finālā, latvieši cīnīsies par 3. vietu.

GRAUDIŅA UN KRAVČENOKA IEKĻŪST VIĻŅAS SATELĪTTURNĪRA PUSFINĀLĀ

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā Eiropas Volejbola konfederācijas (EVK) satelītturnīra pusfinālā pēc trim uzvarām iekļuvusi Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, bet sacensības ar dalītu 13. vietu beigušas Alise Lece un Marta Ozoliņa.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv